Czy lubisz pobudzający zapach wanilii z nutą cytrusową? A może wolisz rozgrzewającą pomarańczę z cynamonem, relaksujący bambusowy las lub rozpieszczający argan? Jeśli tak, to niepowtarzalne zmysłowe doznania znajdują się na wyciągnięcie ręki. Kolekcja świec do masażu i pielęgnacji ciała marki 2 Senses by Marta Rynkiewicz przeniesie Cię do świata relaksu. Luksusowe świece do masażu 2 Senses to innowacyjna kuracja SPA dla całego ciała. Świecie 2 Senses są nie tylko piękne i zniewalająco pachną, ale kryją w sobie także szereg dobroczynnych właściwości. Zostały wykonane ręcznie z naturalnych składników, takich jak wysokiej jakości wosk sojowy i starannie wyselekcjonowane olejki eteryczne, które błyskawicznie wchłaniają się, odżywiając i nawilżając skórę.JAK TO DZIAŁA?

boxprod.jpg

Rozprowadzony na skórze olejek ze świecy 2 Senses stanowi wspaniały masaż, który łagodzi napięcie i delikatnie natłuszcza skórę. Co ważne - ze względu na szybkie topienie się wosku sojowego, bo już w temperaturze zaledwie kilka stopni wyższej niż temperatura ludzkiego ciała - olejek nie parzy. Masaż wykonany olejkiem ze świecy 2 Senses by Marta Rynkiewicz to niezrównana rozkosz dla zmysłów i dobroczynna kuracja dla Twojego ciała.

1. Wybierz idealny dla siebie zapach:

 • Argan
 • NOWOŚĆ !!!
 • Sandalwoods & tobacco
 • Pomarańcza i cynamon
 • Bambusowy las
 • Bergamotka i werbena
 • Wanilia z nutą cytrusową i akcentem kwiatowym
 • Dyniowe ciasteczko
 • Kora cynamonowa i drzewo cedrowe
 • Dla Niego
 • Pink pepper & rose - NOWOŚĆ !!!

2. Zapal świecę 2 Senses by Marta Rynkiewicz i poczekaj do całkowitego rozpuszczenia się wosku, aż po same brzegi. Pod wpływem ciepła wosk szybko zamieni się w aksamitny olejek do masażu. Zgaś ogień, a powstałym aromatycznym, ciepłym olejkiem polej wybraną część ciała, na przykład plecy, by następnie wykonać masaż.

Możesz też w olejku zanurzyć palce, a następnie rozprowadzić go w miejscach wrażliwych, wymagających pielęgnacji, natłuszczenia lub nawilżenia – jak dłonie, stopy, łokcie czy kolana. Już odrobina olejku ze świecy 2 Senses wystarcza, by nawilżyć spory obszar ciała. Rozpuszczony olejek całkowicie wchłania się w skórę w ciągu zaledwie kilku minut.

 

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA PRZY PALENIU ŚWIEC SOJOWYCH:

boxclear.jpg

- podczas pierwszego palenia ważne jest, aby wosk rozpuścił się do krawędzi szła, najlepiej przez 1-3 godziny, zapobiegniemy tunelowaniu się świecy i knot nie będzie się zalewał masaż świecą powinniśmy zacząć w momecie roztopionego tzw. basenu na wysokość 1-2 cm
- przed ponownym zapaleniem świecy zalecane jest przycięcie knota, aby spalona część knota nie brudziła wosku
- gdy na dnie pozostanie mnie niż 1 cm wosku roztopionego , należy zgasić świecę, aby uniknąć pęknięcia szkła
- zapalonej świecy nie zostawiamy bez nadzoru

 

ZALETY ŚWIEC SOJOWYCH W PORÓWNANIU DO ŚWIEC PARAFINOWYCH:

- wosk sojowy jest naturalny
- bezpieczny dla środowiska
- w trakcie spalania wytwarza znikomą ilość dwutlenku węgla (ok. 90% mniej od świec parafinowych)
- gwarantują czyste spalanie
- wosk sojowy jest nietoksyczny; bez benzyny, węgla, sadzy, które mogą oczernić ściany, sufity i meble, zanieczyszczać kanały wentylacyjne w domu
- nie zawierają toksycznych substancji rakotwórczych
- świece sojowe są trwalsze od parafinowych (dłuższy czas spalania)
- wycieki sojowe są łatwe do usunięcia - wystarczy ciepła woda i mydło
- nie wywołują alergii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password