MRynkiewicz.jpeg

Poznajcie Martę  i jej pomysł  na biznes

  
Ukończyła studia o kierunku ekonomia i marketing na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Pracując jako finansista  i realizując cele zawodowe czuła, że brakuje jej czasu i  ochoty na realizowanie osobistych pasji.

W 2011  przyszedł moment, kiedy zadała sobie pytanie: „Co chcę zrobić dla siebie, jako  kobiety?”  Odpowiedź przyszła w postaci propozycji współprowadzenia salonu kosmetyczno – fryzjerskiego. Jednocześnie,  poszukując własnych dróg rozwoju oraz wewnętrznej równowagi odkryła magiczną moc zapachu i dotyku. Chciała stworzyć wyjątkową, silnie reagującą na emocje markę, która oferuje naturalne świece do relaksacji i masażu ciała. I  wreszcie w 2013 roku w Dzień Kobiet stworzyła  markę 2 senses by Marta Rynkiewicz.

Marta, świece do masażu tworzy sama, dobierając zapachy i aromaty oraz kierując się trendami i modą w zakresie potrzeb klientów na zabiegi, które mają upiększać, a także pobudzać czy koić zmysły. Świece, są dla Niej odzwierciedleniem zmysłowości jaką można uzyskać podczas kontaktu ciepłego i odżywczego olejku świecy z ciałem. Świece do masażu marki 2senses, są całkowicie naturalne, w 100% wykonane z naturalnych składników, bez szkodliwych ropopochodnych substancji czy parafiny, dzięki czemu pozwalają cieszyć się zmysłowym masażem i aromaterapią w zupełnie nowy sposób.  Wosk sojowy rozgrzewa i wygładza delikatną skórę, olej kokosowy nawilża ją i odżywia, a olejki eteryczne uwalniają mnóstwo uczuć. „W odróżnieniu  od  konkurencji proponuję świece w unikatowej odsłonie i zapachach, dostosowanych do wizualnych wymagań klienta w dekoracyjnych opakowaniach  oraz przyjemne doznania związane ze zmysłowym
i aromatycznym masażem  ciała.”

Jak mówi Marta, właścicielka marki 2senses: „nie musisz wybierać się do SPA, teraz intensywnie nawilżający zabieg, wykonasz w domowym zaciszu. Nowy trend w gabinetach SPA przenosi się do naszych sypialni, gdzie rozpalamy naturalne świece pełne substancji o dobroczynnych właściwościach.” Cena świec 2senses jest bardzo konkurencyjna, nie tylko w stosunku do zabiegów w profesjonalnych salonach, również do innych świec, obecnie dostępnych na rynku. Warto dodać, że świece wykonywane są hand made, ze szczególną troską o każdy, najdrobniejszy szczegół.

Dlaczego warto stosować świecę do masażu?

-  intensywnie nawilża i zmiękcza skórę,

-  długotrwale odżywia skórę, nadając jej piękny zapach,

-  przyjemnie relaksuje mięśnie,

-  działa aromaterapeutycznie dzięki olejkom eterycznym,

-  możesz jej używać sama, aplikując ciepły olejek na ciało,

- możesz jej używać z partnerem, co zdecydowanie wzmocni Wasze   więzi.

Nie ma miejsca na ciele, którego nie można potraktować ciepłym i odżywczym olejkiem świecy, a jak napisała szwedzka psycholog, Kerstin Uvnas – Moberg: „Delikatny masaż wykonany przez partnera, stymuluje kobiece ciało do produkcji oksytocyny – hormonu miłości. Ten hormon nie tylko sprawia, że czujesz się szczęśliwsza, pomaga również walczyć z codziennym stresem.” Warto dodać, że marka  2senses zajęła zaszczytne, II miejsce w kategorii Produkt SPA, w konkursie Glamour, dzięki czemu świece do masażu zyskały etykietę "Glammies 2016 - wybór redakcji.”  Glamour wskazało produkty, które ich zdaniem zasługują na wyróżnienie. Ostateczna decyzja, które z wybranych kosmetyków zdobędą tytuł „kosmetyk roku”, zależała od czytelników Glamour i klientów marki 2senses! 

 Marta wciąż poszukuję nowych rozwiązań, tak aby to co wykonuje sprawiało Jej coraz więcej przyjemności i satysfakcji.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password