Coś dla zmysłów...

Gdzie kupić?

 

PUNKTY SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ


www.2senses.pl/index-4.htm

www.pl.dawanda.com/srch?q=2SENSES

www.showroom.pl/marki/3150,2-senses-by-marta-rynkiewicz

http://www.pakamera.pl/zapachy-swiece-swieca-do-masazu-zielona-herbata-100-ml-mlecznik-nr1822268.htm

WWW.ECOANDWELL.PL/PRODUKT/2SENSES-SWIECA-DO-MASAZU-KASZMIR/

www.tnij.org/2senses

www.koenade.eu

 

PUNKTY SPRZEDAŻY DETALICZNEJ - Warszawa i okolice


WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

- Drogeria SPA - Faktory Annopol, ul. Annopol 2, www.drogeriaspa.pl

WARSZAWA BEMOWO

- Cosmedica Apteka, ul. Lazurowa 69 lok. 1, www.cosmedica.pl

- Bezruderyjnie.pl, ul. Gustawa Morcinka 5/8, www.bezpruderyjnie.pl

WARSZAWA BIELANY

- Sklep Novaya, ul. Płatnicza 74, www.novaya.eu

WARSZAWA BRÓDNO

- Cosmedica Apteka , Galeria Renova, ul. Rembielińska 20

WARSZAWA CENTRUM

- SML Concept, Mokotowska 5 m 6, www.smlconcept.com

- Stara Mydlarnia, ul. Chmielna 4, www.mydlarniawarszawa.pl

- Salon Fryzjerski Capillus, ul. Łucka 18/6, www.capillus.pl

- NEWLOOK’ s Institute, ul. Gałczyńskiego 5, www.instytut-urody.com

- Boutique Szymański, ul. Pl. Powstańców Warszawy 2, www.Szymanski-Boutique.pl

- Dr Beata Dethloff Anti-Aging, ul. Nowogrodzka 21, www.drbeatadethloff.pl

- Salon Beauty & Go, ul. Marszałkowska 115, www.facebook.com/Beauty-GO-Fryzjerstwo-i-Kosmetyka

- Studio Tatuażu i Piercingu Darkskullink, ul. Wilcza 29 A lok. 1, www.facebook.com/Darkskullink

- La Gaccie Per Voi, ul. Chmielna 15

- Atelier Wizerunku Eliza Prus, ul. Wilcza 29/12a, www.facebook.com/ElizaPrusAtelie

WARSZAWA GOCŁAW i SASKA KĘPA

- Salon Chris Atelier de Beaute, ul. Szkoły Orląt 4 lokal 4

- Boheme Boutique ul. Paryska11/15, www.facebook.com/bohemeboutiquesaskakepa

WARSZAWA MOKOTÓW

- Fabryka Urody , ul. Chodkiewicza 7/U2, www.fabryka-urody.pl

- Hair & Nail Concept, ul. Marynarska 15, www.hairandnailconcept.pl

- Plantarium , ul. Puławska 38, www.plantarium.pl

WARSZAWA OCHOTA

- Kwiaciarnia Studio Kwiatowe, W-wa, ul. Jutrzenki 156, Leclerc, www.pasjakwiatowa.pl

- Apteka Cosmedica, ul. Jana Kazimierza 45, www.cosmedica.pl

WARSZAWA TARCHOMIN

- Salon Odnova, ul. Hanki Ordonówny 21, www.facebook.com/Salon-OdNova

- Kwiaciarnia Garden Ana, ul. Światowida 63, www.gardenana.pl

- Kwiaciarnia Peonia, ul. Galeria na Odkrytej, www.kwiaciarniapeonia.pl

- Kwiaciarnia Joanna, ul. Myśliborska 93B, www.kwiaciarniajoanna.com.pl

- Hurtownia Kosmetyczno-Fryzjerska, ul. Świderska 109H lok. U-61, www.e-largo.com.pl

- Studio Urody 44, ul. Aluzyjna 3a, www.facebook.com/Studio-Urody-44

WARSZAWA URSUS

- Drogeria SPA – Factory Ursus, ul. Pl. Czerwca 1975 r. nr 6, www.drogeriaspa.pl

WARSZAWA URSYNÓW

- Kwiatowy Zakątek, Nugat 5, www.kwiatowyzakatek.waw.pl

- Kwiatowy Zakątek, Al. KEN 20, www.kwiatowyzakatek.waw.pl

- Stara Mydlarnia , Galeria URSYNÓW , ul. Aleja KEN 36A, www.staramydlarnia.warszawa.pl

WARSZAWA WILANÓW

- Pachnidło – Mydlarnia, kwiaciarnia , Branickiego 12 lokal U1, www.facebook.com/pachnidlomydlarnia/?fref=ts

- Kwiatowy Zakątek, Sarmacka 5K, www.kwiatowyzakatek.waw.pl

- Kwiatowy Zakątek, Zaściankowa 98/1A, www.kwiatowyzakatek.waw.pl

- Akademia Szkoleń Kosmetycznych Beauty Extra, Rotmistrzowska 14, www.beautyextra.pl

- Stara Mydlarnia Wilanów, ul. Klimczaka 13, wejście od ul. Teodorowicza, www.facebook.com/mydlarniawilanow/?fref=ts

WARSZAWA ŻOLIBORZ

- Salon Maluj Maluj , ul. Burakowska 16, www.malujmaluj.pl

- Butik Polscy Projektanci, ul. Burakowska 14, www.polscyprojektanci.com

- Madame Bleu Dorota Ogrodzka, Aleja Reymonta 8 lok 16, www.madame-bleu.eu

KONSTANCIN-JEZIORNA

- Studio Florystyczne Botanique, ul. Warszawska 29

PUNKTY SPRZEDAŻY DETALICZNEJ - Pozostałe punkty na terenie kraju


BIAŁYSTOK

- Galeria Antoniuk, Wyspa Zapachów, ul. Antoniukowska 56

BYDGOSZCZ

- Studio Upiększalnia, ul. Cieszkowskiego 10

CIECHANÓW

- FIGURA CENTRUM PIĘNEGO CIAŁA , ul. Plac Jana Pawła II 15 II piętro, www.facebook.com/centrumpieknegocialafigura

ELBLĄG

- Mydlarnia Elbląg , Galeria Aleppo, ul. Bałuckiego 12a, www.facebook.com/StaraMydlarniaElblag

GDAŃSK

- Victoria Bramin Studio, ul. Eurydyki 1/3 , Gdańsk-Osowa, www.victoriabramin.pl

INOWROCŁAW

- Sklep Firmowy Biały Jeleń Inowrocław, ul. Świętokrzyska 6, www.facebook.com/Sklep-Firmowy-Biały-Jeleń-Inowrocław

ŁOMŻA

- Drogeria na Farnej, ul. Farna 4, www.drogerianafarnej.pl

ŁÓDŹ

- Księgarenka CUD - Ciało Umysł Dusza, ul. Wrocławska 10, www.facebook.com/KSIEGARENKA

KATOWICE

- Akademia Sztuki Masażu Menos , ul. Jagiellońska 5, www.akademiamasazu.pl

KONIN

- Salone Di Bellezza , ul. Chopina 21H, www.salonedibellezza.pl

PŁOCK

- Salon Kosmetyczny Urszula Cywińska, ul. Dworcowa 2

- Studio Figura, ul. Wyszogrodzka 18A lok.5, www.facebook.com/studiofiguraplock

POZNAŃ

- Zielarnia HERBAFLORIS, ul. Traugutta 28, www.herbafloris.pl

- CH Poznań Plaza, Stara Mydlarnia, ul. Drużbickiego2

SOCHACZEW

- Salon Urody 10 kolorów, Żeglarska 14, www.facebook.com/10Kolorow/?fref=ts

STARE JABŁONKI

- Hotel Anders, ul. Spacerowa 2, www.hotelanders.pl/spa-i-relaks

SZAŁSZA

- Studio masażu GALENA ul. Sosnowa 2

TORUŃ

- Stara Mydlarnia Toruń, ul. Szewska 21, www.facebook.com/TorunStaraMydlarnia

TRZEBNICA

- Rehabilitacja REH4U , Wrocławska 8c/13, www.reh4u.com

ZIELONA GÓRA

- Kosmetyki Biały Jeleń sklep firmowy Zielona Góra, ul. Zamkowa 42, www.facebook.com/Kosmetyki-BIAŁY-JELEŃ


W przypadku indywidualnych oraz firmowych zamówień proszę o kontakt bezpośredni:

Marta Rynkiewicz tel. +48 606 885 606

e-mail martarynkiewicz@2senses.pl

lub przez fanpage www.facebook.com/2senses

 

Jesteśmy zainteresowani współpracą z salonami i gabinetami SPA, salonami masażu i stylizacji paznokci, hurtowniami i sklepami na terenie całej Polski. Jeśli chcielibyście Państwo umieścić nasze produkty w swoich ofertach, prosimy o kontakt.

 

Zapraszamy!