Coś dla zmysłów...

Gdzie kupić?

 

PUNKTY SPRZEDAŻY DETALICZNEJ - Warszawa i okolice


WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

- Drogeria SPA - Faktory Annopol, ul. Annopol 2, www.drogeriaspa.pl

WARSZAWA CENTRUM

- Yerbaciarnia Terere, Bartoszewicza 11, www.yerbaciarnia-terere.com

- SML Concept, Mokotowska 5 m 6, www.smlconcept.com

- Stara Mydlarnia, ul. Chmielna 4, www.mydlarniawarszawa.pl

- Salon Fryzjerski Capillus, ul. Łucka 18/6, www.capillus.pl

- Instytut Urody New Look, ul. Gałczyńskiego 5, www.instytut-urody.com

- Boutique Szymański, ul. Pl. Powstańców Warszawy 2, www.Szymanski-Boutique.pl

- Dr Beata Dethloff Anti-Aging, ul. Nowogrodzka 21, www.drbeatadethloff.pl

- Salon Beauty & Go, ul. Marszałkowska 115, www.facebook.com/Beauty-GO-Fryzjerstwo-i-Kosmetyka

- Studio Tatuażu i Piercingu Darkskullink, ul. Wilcza 29 A lok. 1, www.facebook.com/Darkskullink

- La Gaccie Per Voi, ul. Chmielna 15

WARSZAWA MOKOTÓW

- Estetyka Idealist , ul. Chodkiewicza 7/U2, www.idealistklinika.pl

- Hair & Nail Concept, ul. Marynarska 15, www.hairandnailconcept.pl

WARSZAWA OCHOTA

- Studio Kwiatowe, W-wa, ul. Jutrzenki 156, www.pasjakwiatowa.pl

WARSZAWA TARCHOMIN

- Salon Odnova, ul. Hanki Ordonówny 21, www.facebook.com/Salon-OdNova

- Kwiaciarnia Garden Ana, ul. Światowida 63, www.gardenana.pl

- Kwiaciarnia Peonia, ul. Galeria na Odkrytej, www.kwiaciarniapeonia.pl

- Kwiaciarnia Joanna, ul. Myśliborska 93B, www.kwiaciarniajoanna.com.pl

- Hurtownia Kosmetyczno-Fryzjerska, ul. Świderska 109H lok. U-61, www.e-largo.com.pl

- Salon Coco Style, ul. Świderska 109 G lok. 26, www.coco-style.pl

- Studio Urody 44, ul. Aluzyjna 3a, www.facebook.com/Studio-Urody-44

WARSZAWA URSYNÓW

- Kwiatowy Zakątek, Nugat 5, www.kwiatowyzakatek.waw.pl

- Kwiatowy Zakątek, Al. KEN 20, www.kwiatowyzakatek.waw.pl

- Stara Mydlarnia , Galeria URSYNÓW , ul. Aleja KEN 36A, www.staramydlarnia.warszawa.pl

WARSZAWA WILANÓW

- Mydlarnia, Branickiego 12/4

- Kwiatowy Zakątek, Sarmacka 5K, www.kwiatowyzakatek.waw.pl

- Kwiatowy Zakątek, Zaściankowa 98/1A, www.kwiatowyzakatek.waw.pl

- Akademia Szkoleń Kosmetycznych Beauty Extra, Rotmistrzowska 14, www.beautyextra.pl

WARSZAWA ŻOLIBORZ

- Madame Bleu Dorota Ogrodzka, Aleja Reymonta 8 lok 16, www.madame-bleu.eu

JULIANÓW

- Studio Fryzur, ul. Julianów 68D, www.studioszymojko.pl

KONSTANCIN-JEZIORNA

- Studio Florystyczne Botanique, ul. Warszawska 29

ŁOMIANKI

- Studio fryzjerskie, ul. Warszawska 105

PUNKTY SPRZEDAŻY DETALICZNEJ - Pozostałe punkty na terenie kraju


BIAŁYSTOK

- Galeria Antoniuk, Wyspa Zapachów, ul. Antoniukowska 56

BYDGOSZCZ

- Studio Upiększalnia, ul. Cieszkowskiego 10

ELBLĄG

- Stara Mydlarnia Galeria Aleppo, ul. Bałuckiego 12a, www.facebook.com/StaraMydlarniaElblag

GDAŃSK

- Victoria Bramin Studio, ul. Eurydyki 1/3 , Gdańsk-Osowa, www.victoriabramin.pl

INOWROCŁAW

- Sklep Firmowy Biały Jeleń Inowrocław, ul. Świętokrzyska 6, www.facebook.com/Sklep-Firmowy-Biały-Jeleń-Inowrocław

ŁOMŻA

- Drogeria na Farnej, ul. Farna 4, www.drogerianafarnej.pl

ŁÓDŹ

- Księgarenka CUD - Ciało Umysł Dusza, ul. Wrocławska 10, www.facebook.com/KSIEGARENKA

KATOWICE

- Akademia Sztuki Masażu Menos , ul. Jagiellońska 5, www.akademiamasazu.pl

KONIN

- Salone Di Bellezza , ul. Chopina 21H, www.salonedibellezza.pl

PŁOCK

- Salon Kosmetyczny Urszula Cywińska, ul. Dworcowa 2

- Studio Figura, ul. Wyszogrodzka 18A lok.5, www.facebook.com/studiofiguraplock

POZNAŃ

- Zielarnia HERBAFLORIS, ul. Traugutta 28, www.herbafloris.pl

- CH Poznań Plaza, Stara Mydlarnia, ul. Drużbickiego2

SŁUPSK

- Day Spa Innowacje Maria Korczak - Dr.Baumann, ul. Jedności Narodowej 2, www.dayspainnowacje.pl

SOPOT

- SENSI Studio Urody, ul. Grunwaldzka 64, www.sensi-sopot.com

STARE JABŁONKI

- Hotel Anders, ul. Spacerowa 2, www.hotelanders.pl/spa-i-relaks

SZAŁSZA

- Studio masażu GALENA ul. Sosnowa 2

ZIELONA GÓRA

- Kosmetyki Biały Jeleń sklep firmowy Zielona Góra, ul. Zamkowa 42, www.facebook.com/Kosmetyki-BIAŁY-JELEŃ


W przypadku indywidualnych oraz firmowych zamówień proszę o kontakt bezpośredni:

Marta Rynkiewicz tel. +48 606 885 606

e-mail martarynkiewicz@2senses.pl

lub przez fanpage www.facebook.com/2senses

 

Jesteśmy zainteresowani współpracą z salonami i gabinetami SPA, salonami masażu i stylizacji paznokci, hurtowniami i sklepami na terenie całej Polski. Jeśli chcielibyście Państwo umieścić nasze produkty w swoich ofertach, prosimy o kontakt.

 

Zapraszamy!